Wie we zijn.

Het team van IC-Automatisering weet van aanpakken. We houden er zelfs van! Met een nuchtere instelling en een gezonde ondernemersmentaliteit is geen uitdaging ons te gek.

De gezichten achter IC-Automatisering.

Arnout Soeteman

Junior Netwerkbeheerder
a.soeteman@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Ashley Troost

Servicedeskmedewerkster
a.troost@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Bjorn Mierop

Junior Accountmanager
b.mierop@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Catalina Vroon

Administratief medewerkster
c.vroon@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Daniel Besuijen

Netwerkbeheerder
d.besuijen@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Gert-Jan Bakker

Medewerker Technisch beheer
g.bakker@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Gertjan van Laarhoven

netwerkbeheerder
g.vanlaarhoven@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Gijsbert Steenbeek

Servicedeskcoördinator
g.steenbeek@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Inge Geuze

Administratief medewerkster
i.geuze@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Lydia Noteboom

Administratief medewerkster
l.noteboom@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Mario Kats

Medewerker Technisch beheer
m.kats@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Martin Beije

Medewerker Technisch beheer
m.beije@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Miranda Groen

Administratief medewerkster
m.groen@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Nelian Chabot

Administratief medewerkster
n.chabot@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Niels Arensman

JUNIOR NETWERKBEHEERDER
n.arensman@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Norbart Smits

Netwerkbeheerder
n.smits@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Pieter van Hoepen

ASSEMBLAGE / TECHNISCHE DIENST
p.vanhoepen@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Pim van den Nieuwendijk

Servicedeskmedewerker
p.vandennieuwendijk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Vincent de Brabander

Directie
v.debrabander@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Willy van Seters

Interieurverzorgster

(0187) 60 90 05