Wie we zijn.

Het team van IC-Automatisering weet van aanpakken. We houden er zelfs van! Met een nuchtere instelling en een gezonde ondernemersmentaliteit is geen uitdaging ons te gek.

De gezichten achter IC-Automatisering.

Arnout Soeteman

Netwerkbeheerder
a.soeteman@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Chris Admiraal

ASSEMBLAGE / TECHNISCHE DIENST
c.admiraal@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Djordje Grujicic

SERVICEDESKMEDEWERKER
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Ger Visser

Medewerker Sales
info@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Gijsbert Steenbeek

Microsoft 365 / Azure Specialist
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Henk Kraak

Projectleider - Accountmanager
h.kraak@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Ivo Nipius

STAGIAIR TECHNISCH BEHEER
servicedesk@ic-automatisering.nl

Iwan de Vos

ADMINISTRATIEF MEDEWERKER
administratie@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Judith Middelwaart

SERVICEDESKMEDEWERKSTER
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Justin den Hoed

Netwerkbeheerder
j.denhoed@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Lydia Noteboom

Administratief medewerkster
administratie@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Mario Kats

Medewerker Technisch beheer
m.kats@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Niels Arensman

Medewerker Technisch beheer
n.arensman@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Pim van den Nieuwendijk

SERVICEDESKMEDEWERKER
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Ramon Leijen

MEDEWERKER TECHNISCH BEHEER
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Ricardo van Gelderen

STAGIAIR TECHNISCH BEHEER
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Sander van Lenten

Servicedeskcoördinator
servicedesk@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Wilco Hoffman

MEDEWERKER TECHNISCH BEHEER
w.hoffman@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05

Willy van Seters

Interieurverzorgster

(0187) 60 90 05

Wim Tanis

MEDEWERKER TECHNISCH BEHEER
w.tanis@ic-automatisering.nl
(0187) 60 90 05